CITROEN C5 X Kombi w leasingu

Leasing CITROEN C5 X Kombi

Citroen C5 X - opis modelu

Citroen C5 X to samochód osobowy klasy średniej, klasyfikowany do segmentu D. Model ten dostępny jest na rynku od 2021 roku i stanowi powrót francuskiej marki do produkcji pojazdów z segmentu D. Ostatnim “reprezentantem” koncernu w tym segmencie był Citroen C5, którego produkcja zakończyła się w 2017 roku. Citroen C5 X łączy w sobie cechy samochodu typu kombi, SUV i sedan, co stanowi o wyjątkowej wszechstronności tego modelu.

Citroen C5 X produkowany jest z dwoma silnikami benzynowymi - są to turbodoładowane jednostki, z których mniejsza ma pojemność 1.2 L PureTech i generuje moc 131 KM. Większa odmiana kryje pod maską silnik 1.6 L Puretech i zgodnie z danymi producenta  generuje moc 181 KM. Do wyboru klientów dostępny jest także silnik hybrydowy PHEV (z możliwością ładowania bezpośrednio z gniazdka). Bazuje on na jednostce benzynowej 1. 6L i osiąga moc 225 KM. Wszystkie silniki tego modelu sprzężone są z 6-stopniową, automatyczną skrzynią biegów, z kolei napęd w Citroenie C5 X zawsze przenoszony jest na przednią oś.

Koncern nie planuje obecnie także produkcji samochodu z napędem na wszystkie cztery koła. Standardowa pojemność bagażnika w Citroenie C5 X wynosi 545 L, po złożeniu tylnej kanapy uzyskujemy jednak aż 1640 L, co przekłada się na wyjątkową pakowność modelu. Pojazd posiada również bogate, funkcjonalne wyposażenie - już w podstawowym pakiecie Feel auto oferuje, między innymi,: automatyczną klimatyzację dwustrefową, dotykowy multimedialny, 10-calowy ekran z możliwością sparowania ze smartfonem, a także system audio z 8 głośnikami. W podstawowej wersji - bez konieczności dopłaty - zyskujemy również zawieszenie z progresywnymi hydraulicznymi ogranicznikami.

Citroen C5 X - opis modelu

Leasing Citroen C5 X od VEHIS

Leasing Citroena C5 X to bardzo wygodna i elastyczna metoda finansowania nowego samochodu. Płacąc miesięczną ratę leasingową możesz korzystać z pojazdu, bez ponoszenia dużych, jednorazowych kosztów, jak w przypadku zakupu gotówkowego.

Wybierając leasing Citroena C5 X w VEHIS nie obowiązuje Cię limit kilometrów, a dodatkowo zyskujesz także wsparcie serwisowe polskiej sieci dealerskiej. Oferta VEHIS to także pełna gwarancja producenta na dostępne modele, minimalna opłata wstępna i uproszczona procedura formalna.

Po upływie zobowiązania możesz z kolei wybrać spośród dostępnych opcji zakończenia umowy - wykupując pojazd - w tym rozkładając jego wartość na raty, oddając go leasingodawcy lub wymieniając na nowy. Sprawdź ofertę na vehis.pl.

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli CITROEN: