Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing OPEL Combo Van

furgon
Leasing OPEL Combo Van Furgon
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
129 605 zł/brutto
106 148
Twoja rata brutto/mies.
1 327
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Opel Combo Van - opis modelu

Opel Combo Van to kompaktowy samochód dostawczy z segmentu kombivanów, który produkowany jest przez niemiecki koncern od 1994 roku. Model zastąpił Kadetta Combo i w pierwszych dwóch generacjach bazował pod względem technicznym na Corsie, pełniąc de facto funkcję dostawczego wariantu tego modelu. Pierwsza odsłona Combo Van została zbudowana na płycie podłogowej Opla Corsa B i posiadała z nią wspólną część projektu przedniej części nadwozia. Oferowała dwa miejsca siedzące i kabinę ładunkową - podwyższoną i poszerzoną, która była w stanie zmieścić jedna europaletę.

W związku z rosnącym zainteresowaniem pojazdami dostawczymi w 1995 roku, koncern zaprezentował odmianę pięcioosobową - Combo Tour, która od dotychczasowego wariantu różniła się dodatkowymi oknami i kanapą dla trzech osób w przestrzeni ładunkowej. Druga generacja Opla Combo Van była produkowana w latach 2001–2011 i bazowała na Oplu Corsie II, z kolei trzecia w latach 2011-2018 i stanowiła bliźniaczą wersję Fiata Doblo II. Obecnie na rynku dostępna jest czwarta odsłona modelu - zaprezentowana w marcu 2018 roku.

Opel Combo Van IV prezentuje zupełnie nową, niezależną koncepcję - nie stanowi już precyzyjnego odpowiednika żadnego dostępnego na rynku modelu. Pojazd zyskał także znacznie większą przestrzeń w środku - model dostępny jest w trzech wariantach długości - najdłuższy może zmieścić nawet 7 osób. Nowością czwartej generacji jest także oferowanie pojazdu w wersji osobowej - Life. Opel Combo Van IV produkowany jest w wariantach silników benzynowych i diesla, a od 2021 roku także w wersji elektrycznej. Samochód można nabyć z 5-biegową lub 6-biegową manualną skrzynią biegów oraz z napędem na przód. 

Leasing Opla Combo Van - konkurencyjne warunki do VEHIS

Leasing to coraz częściej wybierana alternatywa dla kredytu samochodowego lub najmu długoterminowego. Zapewnia nie tylko swobodę użytkowania pojazdu, elastyczność formy zakończenia umowy - możesz wykupić samochód, rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać lub wymienić, ale także bezpieczeństwo.

Interesuje Cię leasing Opla Combo Van? Sprawdź finansowanie VEHIS! To możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów na dostępne modele, ale także niska opłata wstępna i pełna gwarancja producenta na wybrany samochód.

Leasing Opla Combo Van w VEHIS to również wsparcie serwisowe, brak limitu kilometrów i szybka decyzja finansowa. Dzięki temu możesz w ekspresowym czasie cieszyć się dostępem do wybranego pojazdu, na wyjątkowo konkurencyjnych warunkach. Sprawdź już dziś ofertę polskiej sieci dealerskiej VEHIS!

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OMODA
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: