A może Opla?

21 lutego 2024
A może Opla?


Nowa Astra stanowi znaczący punkt zwrotny w historii marki, ponieważ jest to pierwszy model wyprodukowany pod władaniem Grupy Stellantis, która powstała w wyniku fuzji grup PCA i PSA, a do której właśnie od 2017 roku należał Opel. Wprowadzenie nowej Astry pod egidą Stellantis symbolizuje nową erę dla niemieckiej marki, która od tej pory korzysta z zasobów i technologii wspólnego koncernu. Czy ta zmiana wyszła Astrze na dobre?


Odpowiedź na to pytanie znajdziesz TUTAJ!

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]