Dacia Jogger Hybrid 140 na zdjęciach

7 maja 2024
Dacia Jogger Hybrid 140 na zdjęciach

Jogger Hybrid 140 to pierwszy samochód Dacii z napędem hybrydowym. W Polsce na razie oferowany nie będzie.Jogger HYBRID 140 może pracować w ruchu miejskim w trybie całkowicie elektrycznym przez 80% czasu Silnik o pojemności 1,6 l współpracuje z dwoma silnikami elektrycznymi – 36 kW (49 KM) i HSG (wysokonapięciowy rozrusznik-generator). 


Hybrydowy Jogger produkowany jest tylko z automatyczną skrzynią biegów.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]