Elektryczne kombi Opla już w sprzedaży

18 grudnia 2023
Elektryczne kombi Opla już w sprzedaży

Zadebiutował niedawno na IAA Mobility w Monachium a jest już dostępny w Polsce. Mowa  Oplu Astrze Sports Tourer Electric. To jeden z pierwszych samochodów kombi z napędem elektrycznym na polskim rynku.To kompaktowe kombi oferuje zasięg do 413 kilometrów według cyklu WLTP. Ważąca 1.760 kilogramów nowa Astra Sports Tourer Electric oferuje dynamiczne osiągi: silnik elektryczny rozwija moc 115 kW/156 KM, a wynoszący aż 270 Nm maksymalny moment obrotowy dostępny jest już od momentu naciśnięcia pedału przyspieszenia. Prędkość maksymalną to 170 km/h.Ładowanie akumulatora Opla Astry Sports Tourer Electric do 80 procent pojemności na 100-kilowatowej stałoprądowej stacji szybkiego ładowania zajmuje około 30 minut. Samochód ten jest standardowo wyposażony w pokładową trójfazową ładowarkę 11 kW, którą można podłączyć do domowej stacji ładowania.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]