Fiat Tipo II cross kombi

16 kwietnia 2023
Fiat Tipo II cross kombi


Fiat Tipo II to kompaktowe auto segmentu C, produkowane od 2016 roku,Fiat Tipo II występuje aż w trzech wersjach nadwoziowych: sedan, hatchback oraz kombi.
Pod maską Fiata Tipo znaleźć można naprawdę zróżnicowane jednostki. Podstawowy silnik benzynowy to 1.4 16v o mocy 95 KM i generujący 127 Nm, Jednym z popularniejszych silników w Tipo jest motor 1.4 T-Jet o mocy 120 KM, który występował także z fabryczną instalacją gazową. Był jeszcze, choć niezbyt popularny, silnik benzynowy 1.6 E-Torq o mocy 110 KM. Klienci mogą również decydować się na silniki Diesla: 1.3 MultiJet o mocy 95 KM lub 1.6 MultiJet o mocy 120 KM. Po liftingu zmieniła się nieco oferta silników benzynowych. Pozostał silnik 1.4 16v i pojawił się nowy - 1-litrowy 3-cylindrowy silnik o mocy 100 KM. Aktualnie nowe Tipo można kupić też w odmianie hybrydowej, z automatyczną skrzynią biegów, na bazie benzynowego silnika 1.5, a łączna moc układu to 130 KM.Najczęściej spotykaną skrzynią biegów w Tipo jest 6-biegowy "manual", z którą łączony był chociażby silnik 1.4 16v, 1.4 T-Jet i 1.6 MultiJet. Najmniejszy silnik dostępny dla Fiata Tipo - benzynowy 1.0
Nowy Fiat Tipo wyposażony został w nowoczesny zestaw multimediów. Funkcjonuje on w oparciu o centralny ekran dotykowy, którego przekątna to ponad 10 cali.Fiat Tipo może pochwalić się udanie zestrojonym zawieszeniem, które gwarantuje komfort i stabilne kierowanie.
Nowy Fiat Tipo kosztuje minimum 88 000 zł i będzie to hatchback z benzynowym silnikiem 1.0.
A na zdjęciach prezentujemy Fiata Tipo II kombi w wersji cross. Pod maską tego egzemplarza pracował silnik wysokoprężny 1.6 MultiJet II z turbodołądowaniem.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]