Ford Mustang siódmej generacji

1 lutego 2024
Ford Mustang siódmej generacji


Po świecie jeździ już 10 milionów Fordów Mustangów. Ten samochód to pojazd kultowy. Pojawiał się tysiące razy w filmach, programach telewizyjnych, klipach muzycznych i grach komputerowych. Jest też najbardziej lubianym pojazdem w Facebooku.2024 rok jest szczególny. Właśnie teraz Ford świętuje 60 lat ciągłej produkcji tego modelu, dodając kolejny rozdział do historii legendy i najlepiej sprzedającego się na świecie samochodu sportowego.Tym rozdziałem jest nowy Mustang, który zaoferuje właścicielom nowoczesne wnętrze z cyfrowym kokpitem, zaawansowany nowy silnik V8 i zmienioną stylistykę.

Ford Mustang siódmej generacji otrzymuje  zmodernizowane podzespoły, nowe oprogramowanie oraz zmiany tuningowe, a także nowy, 5,0-litrowy silnik V8 czwartej generacji, który oferuje 446 KM mocy i 540 Nm momentu obrotowego.W zależności od warunków jazdy, osiągi samochodu zwiększa wykorzystanie jednego z sześciu i trybów jazdy: Normal, Sport, Slippery, Drag i Track. Po wybraniu każdego z trybów, na cyfrowej tablicy przyrządów wyświetlana jest inna grafika.Mustanga GT można zamówić (ceny w Polsce zaczynają się 303 500 zł brutto) z 10-biegową automatyczną skrzynią biegów lub sześciobiegową przekładnią manualną.

Wnętrze Mustanga siódmej generacji skrywa skoncentrowany na kierowcy kokpit. Tradycyjna dla tego modelu górna deska rozdzielcza z podwójnym łukiem ustąpiła miejsca gładkiej, pokrytej szkłem, otwartej konsoli środkowej.   


Cyfrowy kokpit przechodzi w 13,2-calowy zestaw konsoli środkowej z systemem SYNC 4, ustawiony pod kątem do kierowcy i chroniony tą samą przezroczystą taflą.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]