Ford Tourneo Courier. Zdjęcia i film

5 lutego 2024
Ford Tourneo Courier. Zdjęcia i film

Ford wprowadza na polski rynek nowy model Tourneo Couriera. Produkowany w rumuńskiej miejscowości Krajowa, gdzie powstaje również Puma, pięciomiejscowy Courier uzupełnia linię nowej generacji modeli Tourneo Forda.Przypomnijmy, że Ford oferuje również siedmiomiejscowego Tourneo Connect  i dziewięciomiejscowego Tourneo Custom.Wszystkie modele Tourneo Courier są napędzane 1,0-litrowym silnikiem benzynowym EcoBoost z turbodoładowaniem o mocy 125 KM – 25% więcej mocy niż w poprzednim modelu. 
W wyposażeniu standardowym oferowane są system Auto Start-Stop oraz aktywna żaluzja wlotu powietrza, obniżające zużycie paliwa.Oprócz sześciobiegowej manualnej przekładni, mona również wybrać nową siedmiobiegową automatyczną skrzynię dwusprzęgłową.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]