IAA 2023. Premiera Opla Corsy nowej generacji. Znamy ceny

16 sierpnia 2023
IAA 2023. Premiera Opla Corsy nowej generacji. Znamy ceny

Zbliża się najważniejsze motoryzacyjne wydarzenie roku - IAA Mobility w Monachium. To międzynarodowy salon samochodowy, który przez blisko 70 lat odbywał się we Frankfurcie nad Menem. O przenosinach do stolicy Bawarii zdecydowało Niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Motoryzacyjnego VDA. W naszym portalu prezentować będziemy nowości, które pojawią się w Monachium. Zaczynamy od Opla.Podczas IAA zadebiutuje nowa Corsa, ale już teraz, przed światową premierą, wiadomo ile samochód ten będzie kosztował w Polsce.


Otóż ceny Corsy  w nowej odsłonie zaczynają się od 77 200 zł. Po raz pierwszy będzie dostępna jako hybryda z układem 48-woltowym. Silniki o mocy 74 kW/100 KM i 100 kW/136 KM będą wyposażone w nową automatyczną, dwusprzęgłową skrzynię biegów.


Corsa Electric będzie oferowana na polskim rynku z silnikiem o mocy 115 kW/156 KM z zasięgiem do 402 km według cyklu WLTP.


Corsa z silnikiem  1.2 o mocy 100 KM kosztuje 82 300 złotych, a wersja GS 95 700 złotych. Odmiana  1.2  z 8-biegowym automatem wyceniono na 89 100 złotych, a za GS 102 500 złotych. Wersja elektryczna Corsy  kosztuje 174 700 złotych.


WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ TUTAJ.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]