Mazda EZ-6. Tysiąc kilometrów zasięgu

25 kwietnia 2024
Mazda EZ-6. Tysiąc kilometrów zasięgu

Dzisiaj na targach Auto China 2024 w Pekinie Mazda, a konkretnie jej chińska spółka (Changan Mazda Automobile Corporation Ltd.) zaprezentowała całkowicie nowy zelektryfikowany samochód o nazwie  EZ-6.Zaprezentowana dzisiaj Mazda EZ-6 jest pierwszym z serii nowych zelektryfikowanych samochodów opracowanych i wyprodukowanych przez firmę Changan Mazda we współpracy z Mazdą i Chongqing Changan Automobile Co., Ltd. (Changan Automobile). Samochód ten do sprzedaży trafi jeszcze w tym roku. Niestety (na razie) tylko w Chinach.Mazda EZ-6 produkowana będzie w dwóch wersjach: jako pełny elektryk (zasięg według producenta to aż 600 km) oraz hybryda typu plug-in, która pozwoli na przejechaniu na jednym zbiorniku paliwa 1000 km.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]