Mazda CX-70. Europa czeka na CX-80

31 stycznia 2024
Mazda CX-70. Europa czeka na CX-80

Mazda zaprezentowała właśnie przeznaczony na rynek USA model CX-70. To trzecie auto tego modelu. Pierwszym była oferowana aktualnie na europejskim rynku Mazda CX-60, a drugim CX-90 (dostępne rynki Ameryki Północnej). Czwartym, na razie planowanym, będzie CX-80 dla Europy.W sprzedaży model CX-70 (czyli europejska CX-60), pojawi się w USA już w kwietniu br. w dwóch wersjach sinika hybrydowego.


Będzie to e-SKYACTIV G3.3, który integruje M Hybrid Boost z sześciocylindrową rzędową, turbodoładowaną jednostką benzynową o pojemności 3,3 l oraz e-SKYACIV PHEV, który jest układem hybrydowym typu plug-in łączącym rzędowy silnik o pojemności 2,5 l czterocylindrową jednostką benzynową i silnik elektryczny.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]