Nowa Toyota C-HR już niebawem!

12 czerwca 2023
Nowa Toyota C-HR już niebawem!

Już 26 czerwca odbędzie się światowa premiera drugiej generacji Toyoty C-HR.Na razie niewiele wiadomo jakie zmiany nastąpią w tym samochodzie. Po pierwszym zdjęciu jakie otrzymaliśmy widać charakterystyczną tylną listwą świetlną.Obecna generacja C-HR sprzedaje się świetnie W ciągu 6 lat obecności Toyoty C-HR na rynku klienci na całym świecie kupili 1 591 000 egzemplarzy. Wraz z tym modelem Toyota zadebiutowała w segmencie C-SUV w Europie. Samochód odniósł sukces także na pozostałych światowych rynkach, przyciągając klientów wyróżniającą się stylistyką, wydajnym napędem hybrydowym oraz tak zaprojektowanym układem jezdnym i wnętrzem, aby kierowca czerpał jak najwięcej przyjemności z jazdy.


Sprzedaż Toyoty C-HR rozpoczęła się pod koniec grudnia 2016 roku najpierw w Japonii, a na początku 2017 roku w Europie i innych regionach. Na europejskim rynku łącznie kupiono do tej pory 764 800 egzemplarzy, zaś w Polsce ponad 59 500 aut, w tym 49 000 hybryd.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]