Nowy Ford Transit Courier będzie w wersji elektrycznej i spalinowej

19 kwietnia 2023
Nowy Ford Transit Courier będzie  w wersji elektrycznej i spalinowej


No i mamy kolejną nowość. To nowy Ford E-Transit Courier, czyli kompaktowy furgon, który zadebiutuje na zbliżających się targach pojazdów użytkowych w Birmingham w Wielkiej Brytanii.Produkcja nowego Forda E-Transit Courier  planowane jest na rok 2024.

Wcześniej jednak, bo już od lata tego roku będzie można zamawiać nowego Transita Courier z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi.Tak elektryk Transita Couriera jak i odmiany spalinowe produkowane będą w Rumunii, w miejscowości Krajowa. To tam też trwa już produkcja Transita Custom i lidera w segmencie samochodów użytkowych  na prąd E-Transita. Fabrykę w Rumunii prowadzi firma Ford Otosan. To największy w Europie zakład pojazdów użytkowych. 

 

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]