Opel Astra Sports Tourer GSe

18 maja 2023
Opel Astra Sports Tourer GSe

Opel stworzył submarkę. Nazywa się GSe, a w jej skład wchodziły do tej pory  takie modele jak Grandland GSe i Astra GSe. Teraz dołącza Astra Sports Tourer czyli kombi. Oczywiście z dodatkiem GSe.  Moc układu napędowego nowego Opla to 165 kW/225 KM – gdzie czterocylindrowy silnik o pojemności 1,6 litra dostarcza 133 kW/180 KM, a silnik elektryczny rozwija do 81,2 kW/110 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi 360 Nm.


Astra Sports Tourer GSe przyspiesza od 0 do 100 km/h w 7,6 sekundy i rozwija prędkość maksymalną 235 km/h (135 km/h w trybie czysto elektrycznym). Akumulator litowo-jonowy o pojemności 12,4 kWh sprawia, że hybryda plug-in może pokonać na prądzie  do 63 kilometrówKombi Opla  ma  bagażnik o pojemności od 516 litrów do 1.553 litrów po złożeniu oparć tylnej kanapy.


 „Nowa Astra Sports Tourer GSe to naprawdę wyjątkowe kombi! Wyostrzony design nadwozia zapewnia przyjemność z jazdy całej rodzinie. GSe łączy czystą radość z dynamicznej jazdy z lokalną bezemisyjnością, a będąc modelem kombi oferuje również sporo miejsca na przedmioty codziennego użytku” – mówił podczas prezentacji dyrektor generalny marki Opel, Florian Huettl.


Ceny nowej owa Astry Sports Tourer GSe zaczynają się od 210 000 zł.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]