Opel Movano 2024

22 listopada 2023
Opel Movano 2024

Oto nowy Opel Movano. To największy lekki samochód dostawczy (LCV) marki z logo Blitz. Dzięki zróżnicowanej gamie nadwozi, przestrzeni ładunkowej do 17 m3 i ładowności do 2 ton jest to popularne auto wśród przedsiebiorców.



Nowy Movano otrzymało  zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, które po raz pierwszy umożliwiają zautomatyzowaną jazdę na poziomie 2. , a dzięki nowemu wersji elektrycznej umożliwia bezemisyjną jazdę.



Nowy, elektryczny dostawczy Opel posiada mocny silnik elektryczny o mocy 200 kW/270 KM i momencie obrotowym 400 Nm. Nowy akumulator o pojemności 110 kWh zapewnia zasięg do 420 km (WLTP) .



Movano będzie też w wersji  HYDROGEN. Ta wersja  z wodorowymi ogniwami paliwowymi będzie zapewniała zasięg do 400 km (WLTP) i będzie można go zatankować wodorem w około pięć minut.


Dopełnienie gamy układów napędowych stanowią turbodoładowane silniki Diesla, które generują moc 88 kW/120 KM, 103 kW/140 KM oraz 132 kW/180 KM.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]