Przedstawiamy. Opel Grandland X

17 kwietnia 2023
Przedstawiamy. Opel Grandland X

Grandland X to średniej wielkości SUV, produkowany przez Opla od 2017 roku. Oto kilka informacji o tym samochodzie.1. Design i wymiary: Grandland X ma nowoczesny, awangardowy wygląd, z dużą chromowaną atrapą chłodnicy i smukłymi reflektorami. Ma długość 4477 mm, szerokość 1856 mm i wysokość 1609 mm, co czyni go jednym z większych samochodów w segmencie kompaktowych SUV-ów.


2. Silniki: Grandland X oferuje różne silniki, w tym 1,2-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 130 KM i 1,5-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 130 KM. Dostępna jest także wersja hybrydowa plug-in, która łączy 1,6-litrowy silnik benzynowy z silnikiem elektrycznym i zapewnia łączną moc 225 KM.3. Wyposażenie: Grandland X ma bogate wyposażenie standardowe, obejmujące m.in. klimatyzację dwustrefową, system multimedialny z ekranem dotykowym, tempomat i wiele innych funkcji. Opcjonalnie można wybrać m.in. skórzaną tapicerkę, system audio premium i elektrycznie sterowane fotele.


4. Bezpieczeństwo: Grandland X otrzymał najwyższe noty w testach Euro NCAP, dzięki czemu jest jednym z najbezpieczniejszych samochodów w swojej klasie. Oferuje m.in. systemy wspomagające jazdę, takie jak asystent pasa ruchu, wykrywanie pieszych i rowerzystów, oraz adaptacyjny tempomat.5. Przestrzeń: Grandland X ma pojemny i funkcjonalny bagażnik o pojemności 514 litrów, który można zwiększyć poprzez złożenie tylnej kanapy. Wnętrze samochodu jest przestronne i wygodne, a siedzenia oferują wiele regulacji, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb.


6. Ceny zaczynają się od 142 700 zł.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]