Renault Austral. Czy wiesz, że…

19 lutego 2024
Renault Austral. Czy wiesz, że…

…Renault Austral oferowany jest z napędem E-Tech full hybrid lub jednym z dwóch silników benzynowych z układem Mild Hybrid z akumulatorem 12 V.

…Renault Austral dostępny jest w trzech odmianach: equilibre, techno i iconic. Jest tez wersja esprit Alpine, która wyróżnia się sportowym charakterem, dostępnej w poziomie wykończenia techno i iconic.

…Renault Austral ma długość 4,51 m jest zaawansowanym technologicznie, przestronnym, przyjemny w prowadzeniu SUV-em, który  może przewozić do 5 pasażerów.

…Renault Austral jest wyposażony w 32 systemy wspomagania prowadzenia (ADAS).

…Renault Austral to pierwszy samochód z gamy francuskiego producenta zaprojektowany na bazie platformy podłogowej CMF-CD trzeciej generacji.

…Renault Austral zastąpił w ofercie francuskiego producenta model Kadjar.

…Renault Austral ma dwa duże ekrany o przekątnej 12’’ oraz wyświetlacz Head-Up o przekątnej 9,3’’.

…Renault Austral montowany jest w fabryce w hiszpańskiej Palencii.

…Renault Austral ma promień zawracania kół zaledwie 10,1 m i jest mniejszy niż w przypadku niektórych aut miejskich. Umieszczony na tylnej osi siłownik może skręcić tylne koła Australa o kąt do 5° w kierunku przeciwnym do kół przednich.

…Renault Austral jest wyposażony w wielowahaczowe tylne zawieszenie

…Renault Austral ma trzeciej generacji układ jezdny 4CONTROL Advanced z czterema kołami skrętnymi jest bezkonkurencyjny wśród SUV-ów z segmentu C.

…Renault Austral otrzymał nagrodę „Best Buy Car Of Europe 2023”. To już drugie takie wyróżnienie w konkursie AUTOBEST po nagrodzie SMARTBEST przyznanej temu modelowi za system multimedialny OpenR Link.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]