Renault Koleos. SUV z komfortem dużego sedana

28 września 2023
Renault Koleos. SUV z komfortem dużego sedana

Zadebiutował w Pekinie w 2016 roku, na początku sprzedawany był w Australii, krajach Zatoki Perskiej, niektórych krajach Ameryki Południowej oraz w Azji. Do Europy trafił w czerwcu 2017 roku, a jego polska premiera odbyła się we wrześniu tego samego roku.


Renault Koleos, bo o tym samochodzie tu mowa to prawdziwy SUV z segmentu D, ale  z komfortem jak w dużym sedanie. Mierzy 4,67 m długości, ale przede wszystkim duży rozstaw osi stanowi przestronności tego auta.

 


Renault Koleos korzysta ze sprawdzonych rozwiązań mechanicznych i technologicznych. Oferta jednostek napędowych – dwóch silników wysokoprężnych, dostępnych zarówno ze skrzynią biegów mechaniczną, jak i automatyczną X-Tronic, została dostosowana do potrzeb  rynków europejskich.


Jakie wersje dostępne są aktualnie w Polsce? Jakie są warunki zakupu? Tego dowiesz się TUTAJ.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]