Toyota C-HR. Ceny od 139 900 zł

11 września 2023
Toyota C-HR. Ceny od 139 900 zł

W salonach Toyoty pojawia się właśnie nowa C-HR. Dostępna będzie w dwóch wersjach - 1.8 Hybrid (140 KM) i 2.0 Hybrid (197 KM) z napędem na przód lub napędem na cztery koła AWD-i, a także 2.0 Plug-in Hybrid o mocy 223 KM. Ta ostatnia jednostka napędowa pojawi się nieco później.


Przypomnijmy, że C-HR występuje w sześciu wersjach wyposażenia: Comfort, Style, Executive, GR SPORT oraz dwóch odmianach premierowych Premiere Edition Executive i Premiere Edition GR SPORT.


Na razie w salonach prezentowana będzie wersja pokazowa tego auta, po to aby zainteresowani tym samochodem mogli go obejrzeć, nim zdecydują się na zakup. Produkcja seryjna rusza w listopadzie br.


Ceny nowej Toyoty C-HR zaczynają się od 139 900 zł.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]