Toyota C-HR 2.0 PHEV. Znamy cenę

30 sierpnia 2023
Toyota C-HR 2.0 PHEV. Znamy cenę


W cenniku Toyoty C-HR pojawiła się właśnie nowa wersja – 2-litrowy Plug-in Hybrid o mocy 223 KM. Kupować można od 4 września.


Na polskim rynku nowa Toyota C-HR 2.0 PHEV będzie dostępna w pięciu wersjach wyposażenia: Style, Executive, GR SPORT oraz dwóch wariantach premierowych Premiere Edition Executive i Premiere Edition GR SPORT.W najtańszej wersji (Style) w standardzie ma T-MATE z aktualizacjami online, w tym m.in. układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych, rowerzystów i motocyklistów, asystenta bezpiecznego wysiadania (SEA), tempomat adaptacyjny (iACC), asystenta utrzymania pasa ruchu (LTA), system monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM), system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z automatycznym hamowaniem (RCTAB) oraz automatyczne ostrzeganie tylnymi światłami awaryjnymi (ARFHL).Standardem w tej wersji są również 18-calowe felgi aluminiowe, 12,3-calowy ekran systemu multimedialnego z systemem nawigacji dostępnej online i offline, 6 głośników, asystent głosowy, wycieraczki z czujnikiem deszczu, przednie i tylne czujniki parkowania oraz kamera cofania.


Auto wyposażone jest też w automatyczną klimatyzację dwustrefową, system automatycznych klamek zewnętrznych przednich i tylnych, podgrzewane fotele przednie, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, elektrycznie składane lusterka zewnętrzne z funkcją oświetlania przestrzeni wokół pojazdu, podgrzewaną kierownicę, indukcyjną ładowarkę, system dodatkowego nastrojowego oświetlenia wnętrza diodami LED, lampy przednie i tylne w technologii LED oraz port USB-C w drugim rzędzie siedzeń.


Ceny zaczynają się od 189 900 zł.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]