Toyota Camry. Czy wiesz, że…

4 marca 2024
Toyota Camry. Czy wiesz, że…

…Toyota Camry pojawiła się w 1982 roku. Od tego czasu obecna jest w  100 krajach na całym świecie, a do tej pory sprzedano ponad 19 milionów sztuk tego sedana.

…Toyota Camry przy rocznej sprzedaży przekraczającej 700 000 sztuk pozostaje najlepiej sprzedającym się dużym sedanem na świecie.

…Toyota Camry w styczniu br.  była najchętniej wybieranym modelem w segmencie D w Polsce.

…Toyota Camry wyróżnia się wysoką wartością rezydualną oraz niskimi kosztami eksploatacji za sprawą napędu hybrydowego o mocy 218 KM, który średnio zużywa od 5,3 l paliwa na 100 km.

…Toyota Camry zdobyła najwyższe noty Superior w nowym teście skuteczności systemu zapobiegania kolizji z pieszym w nocy amerykańskiego IIHS.

…Toyota Camry jest najchętniej wybieranym sedanem w Stanach Zjednoczonych.

…Toyota Camry jeszcze w tym roku zmieni się.  Nowa generacja w przeciwieństwie do innych marek popularnych wciąż będzie oferować klasycznego sedana.

…Toyota Camry w generacji 2024 otrzyma hybrydę piątej generacji, która będzie miała większą moc (231 KM) oraz niższe średnie zużycie paliwa (od 5,1 l/100 km). Nowy napęd jest wydajniejszy i efektywniejszy, a także dynamiczniejszy (7,9 s przyspieszenia od 0 do 100 km/h).

Toyota Camry otrzymała od amerykańskiego instytutu Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) najlepszy wynik w badaniach bezpieczeństwa w 2023 roku Top Safety Pick +.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]