Toyota Corolla. Czy wiesz, że…

17 kwietnia 2024
Toyota Corolla. Czy wiesz, że…

Corolla (co po łacinie oznacza koronę kwiatu) to nazwa rozpoznawalna na całym świecie, która widnieje na największej liczbie samochodów, jakie kiedykolwiek opuściły salony.…Pierwsza Corolla pojawiła się w 1966 roku.

Corolla od wielu lat utrzymuje pozycję najpopularniejszego samochodu w historii motoryzacji i jako pierwsza przekroczyła rekordową liczbę 50 milionów egzemplarzy.

Corolla jest obecna na rynku od ponad pół wieku. W tym czasie doczekała się 12 generacji.

Corolla ma  zupełnie nową technologię hybrydową piątej generacji.

…Łączna moc napędu hybrydowego Corolli 1.8 wynosi 140 KM.

Corolla w wersji 1.8 Hybrid dostępna jest z bezstopniową, automatyczną skrzynią biegów e-CVT. …Wersja Comfort Corolli TS ma nowy 12,3-calowy wyświetlacz, który można dostosować do preferencji kierowcy w czterech różnych trybach i 10,5-calowy kolorowy, dotykowy ekran systemu informacyjno-rozrywkowego.Corolla Touring Sports  mierzy 4 650 mm długości, 1 790 mm szerokości, 1 435 mm wysokości. Rozstaw osi to 2 700 mm.

Corolla Kombi ma ogromny, 596-litrowy  bagażnik.  Po rozłożeniu siedzeń (zobacz TUTAJ) jego pojemność wzrasta do 1606 l (do linii dachu).… Toyota Corolla 1,8 Hybrid Kombi  Comfort  pali zaledwie 4,5-4,8 l /100 km, w zależności od stylu jazdy. Sprawdziliśmy to.


***


TUTAJ Toyota Corolla Touring Sports na zdjęciach

TUTAJ Toyota Corolla Touring Sports na filmie


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]