Toyota Corolla Sedan. Czy wiesz, że…

9 lutego 2024
Toyota Corolla Sedan. Czy wiesz, że…

…Toyota Corolla Sedan z benzynowym silnikiem 1.5 VVT-i ma moc  125 KM. Samochód oferowany jest zarówno z sześciobiegową skrzynią manualną jak i z automatem Multidrive S.

… Toyota Corolla Sedan zużywa średnio od 5,6 l/100 km ze skrzynią manualną i od 5,8 l/100 km z Multidrive S.

…Toyota Corolla Sedan ma duży rozstaw osi (2700 mm), który gwarantuje wysoki komfort podróżowania dla pasażerów przednich i tylnych foteli, a także pojemny, 471-litrowy bagażnik.

… Toyota Corolla Sedan  dostępna jest w ośmiu kolorach nadwozia (w tym pięć lakierów metalizowanych i dwa perłowe), oraz tapicerkę materiałową w kolorze czarnym lub w kolorze brązowym z beżowymi wstawkami.

…Toyota Corolla Sedan w wersji Comfort w standardzie oferuje 16-calowe felgi aluminiowe, dwustrefową klimatyzację, kamerę cofania, podgrzewane lusterka, kierownicę obszytą skórą z przyciskami do obsługi multimediów i 8-calowy ekran systemu multimediów Toyota Touch 2.  …Toyota Corolla Sedan wyposażona jest m.in. układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów, układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA) z funkcją powrotu na zadany tor jazdy (SC), i automatyczne światła drogowe (AHB).vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]