Toyota Proace. Milion kilometrów gwarancji

14 marca 2024
Toyota Proace. Milion kilometrów gwarancji

Toyota wprowadza do oferty modele Proace oraz Proace City z roku modelowego 2024. Samochody mają  nowy pas przedni, odświeżone wnętrza oraz nowe systemy i technologie. Dostępne są wersje dostawcze (van) i osobowe (verso).


Obie wersje wyposażone zostały w zestaw systemów bezpieczeństwa czynnego i wsparcia kierowcy. Modele Proace i Proace City z roku modelowego 2024 objęte są gwarancją na okres trzech lat lub do miliona kilometrów.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]