Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing RENAULT Kangoo

kombi
Leasing RENAULT Kangoo Kombi
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
Cena samochodu brutto
Twoja rata brutto/mies.
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Renault Kangoo - opis modelu

Renault Kangoo to samochód osobowo-dostawczy klasy kompaktowej, segmentu C, dostępny na rynku od 1997 roku. Produkcyjna wersja pojazdu w dużej mierze jest odzwierciedleniem koncepcyjnego prototypu o nazwie Renault Pangea. Znakiem rozpoznawczym Kangoo były obłe kształty i charakterystyczne tylne światła umieszczone na słupkach. Stylistyka wnętrza nawiązywała z kolei do innych modeli z tamtego okresu - deska rozdzielcza pokryta była antyodblaskową powłoką, samochód został także wyposażony w składającą się, w przypadku zderzenia, kolumnę kierownicy.

W 2001 roku gama pojazdów Renault Kangoo została poszerzona o model z napędem na obydwie osie - na tylnej klapie pojawił się wówczas duży napis 4x4 oraz ciemniejsze wkłady reflektorów. Dwa lata później samochód poddano liftingowi - jego pas przedni został całkowicie przestylizowany, pojawiła się także większa, dwuczęściowa atrapa chłodnicy oraz zupełnie nowe, zaokrąglone reflektory. Najnowsza generacja to III odsłona Kangoo, której debiut miał miejsce w 2020 roku. Pojazd powstał na platformie CMF, która jest efektem współpracy Renault-Mitsubishi oraz Nissan.

Nowa generacja zyskała dłuższe od poprzednika nadwozie oraz większy rozstaw osi, a owe zmiany konstrukcyjne sprawiły, że Renault Kangoo III jest zdecydowanie masywniejszy niż dotychczasowe odsłony modelu. W zależności od wybranej wersji samochód może być wyposażony w manualną lub automatyczną skrzynię biegów. Pojazd dostępny jest z silnikami benzynowymi - najmocniejsza jednostka to pojemność 1.3 L i moc 130 KM oraz diesla - najmocniejszy wariant to silnik 1.5 L dCI, który generuje moc 115 KM. Niezależnie od wybranej wersji Renault Kangoo posiada przeniesienie napędu na przednią oś.

Leasing Renault Kangoo w polskiej sieci dealerskiej VEHIS

Planujesz zakup samochodu osobowo-dostawczego? Poznaj warunki, które zapewnia leasing Renault Kangoo w VEHIS! W ramach tej formy finansowania pojazdu możesz korzystać z wybranego modelu w zamian za miesięczną ratę leasingową.

Na koniec zobowiązania decydujesz z kolei czy chcesz wykupić użytkowany samochód (możesz także rozłożyć wartość końcową na raty), oddać lub wymienić na nowy! Leasing Renault Kangoo w VEHIS oferuje także szereg dodatkowych korzyści -

to niska opłata wstępna, pełna gwarancja producenta na dostępne modele, brak limitu kilometrów oraz wsparcie serwisowe polskiej sieci dealerskiej w okresie trwania umowy. Dodatkowo VEHIS udzieli Ci profesjonalnego wsparcia w wyborze optymalnej oferty leasingu oraz ograniczy formalności do minimum. Sprawdź!

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: