Finansowanie
Poznaj ten model
Korzyści oferty

Leasing RENAULT Trafic

furgon
kombi van
Leasing RENAULT Trafic Furgon
Leasing RENAULT Trafic Kombi Van
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
zł/brutto
Twoja rata brutto/mies.
Dopasuj
Poznaj solidny Renault Trafic Furgon
Duża pojemność ładunkowa
Renault Trafic Furgon to solidny i dynamiczny samochód, który dzięki prostokątnemu kształtowi oferuje pojemność ładunkową aż 8,9 m³, a pojemność schowków wynieść może nawet 88l!
Rekordowa długość ładunkowa
Model oferuje 2,5t zdolności holowniczej, oraz rekordowe 4,15m długości ładunkowej dzięki klapie, która znajduje się pod kanapą pasażerów.
Mobilne biuro
Dzięki modułowej przestrzeni roboczej wystarczy pochylić oparcie środkowego fotela, by kabina przemieniła się w mobilne biuro. Laptop i dokumenty położyć można na wsporniku A4.
Poznaj funkcjonalny Renault Trafic Kombi Van
Dynamiczny design
Model ten charakteryzuje dynamiczny styl. Grill pionowy w odnowionej wersji, a także ciekawe reflektory LED w kształcie litery C, wyróżniają ten model.
Ogromna przestrzeń
Ciesz się większą przestrzenią i korzystaj z wielu udogodnień, takich jak ładowarka bezprzewodowa, szuflada easy-life, czy pokładowy system łączności easy link!
Wersja dla 9 pasażerów
Renault Trafic Kombi Van dostępny jest w kilku wersjach, aby przyjąć aż do 9 pasażerów! Wymontuj drugi i trzeci rząd, aby zabrać ze sobą jeszcze więcej bagażu - bez utraty komfortu.
RENAULT Trafic to model dla Ciebie?
RENAULT Trafic to model dla Ciebie?

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Program opieki serwisowej
Przegląd lub naprawa - wyręczymy Cię i umówimy w dogodnym terminie do najbliższego lub ulubionego serwisu.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Zabezpieczenie pojazdu
Doposażymy Twój samochód w profesjonalny lokalizator GPS, który jest doskonałym zabezpieczeniem w przypadku kradzieży.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Zgoda na kontakt elektroniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Renault Trafic - opis modelu

Renault Trafic jest samochodem osobowo-dostawczym klasy wyższej, którego produkcja rozpoczęła się w 1980 roku. Model swoim wzornictwem nawiązywał nieco do Renault Master, a jego produkcją zajęła się niezależna firma nadwoziowa o nazwie Chausson. Trafic w pierwszej odsłonie zadebiutował w wariantach silników benzynowych i diesla - a po 9 latach obecności na rynku przeszedł face lifting obejmujący m.in. przeniesienie kierunkowskazów i czy przemodelowanie wyglądu drzwi przesuwnych pojazdu.

Samochód dostępny był od początku w bardzo wielu wersjach - m.in. różniących się rodzajem i ilością drzwi, wydzieleniem tylnej przestrzeni bagażowej, podwozia i napędu, dzięki czemu cieszył się ogromnym zainteresowaniem użytkowników o różnych potrzebach. W 2001 roku zadebiutował Renault Trafic II, który w porównaniu do poprzedniej generacji zyskał nieco nowocześniejszy design, oparty na niższej i mniejszej konstrukcji, oraz szereg zaawansowanych technologii.

Nowością było także opracowanie wariantu krótkiego Trafica z wysokim dachem, co pozwalało na zwiększenie ładowności modelu do aż 7 m3. Najnowsza wersja pojazdu - trzecia generacja - zadebiutowała w 2014 roku. Samochód został zbudowany na zupełnie innej konstrukcji oraz dostępny jest w dwóch wersjach rozstawu osi oraz wysokości karoserii.

Dodając do tego szereg wariantów napędowych i przewozu ładunków Trafic III oferuje aż 270 konfiguracji, które odpowiadają na potrzeby najbardziej różnorodnych odbiorców. Model można zakupić w wielu opcjach silników diesla, z których najmocniejszy oferuje pojemność 2.0 L i 170 KM oraz z 6-biegową manualną skrzynią biegów.  

Leasing Renault Trafic - poznaj ofertę VEHIS

Interesuje Cię zakup niezawodnego samochodu osobowo-dostawczego na wyjątkowo korzystnych warunkach? Postaw na leasing Renault Trafic z oferty VEHIS! To uproszczona do minimum procedura formalna, szybka decyzja finansowa oraz szereg innych korzyści.

Polska sieć dealerska oferuje Ci nie tylko pełną gwarancję producenta na dostępne w jej ofercie modele pojazdów - to także atrakcyjne rabaty, brak limitu kilometrów i powiązanych z nim opłat za nadprzebieg oraz niska opłata wstępna. Leasing Renault Trafic pozwala Ci również na koniec umowy zdecydować, co chcesz zrobić z dotychczas użytkowanym pojazdem.

Możesz go wykupić - w tym: rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać do VEHIS lub wymienić na inny model. Dodatkowo wybierając leasing Renault Trafic masz pełne wsparcie profesjonalnych doradców na każdym etapie zobowiązania - sprawdź dostępne możliwości na vehis.pl.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: