Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing RENAULT Master

furgon
dostawczy
Leasing RENAULT Master Furgon
Leasing RENAULT Master Dostawczy
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
167 575 zł/brutto
144 114
Twoja rata brutto/mies.
1 771
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Renault Master - opis modelu

Renault Master to samochód dostawczy klasy wyższej, zaprezentowany przez francuski koncern w 1981 roku i słynący z nowatorskiej na ówczesne czasy konstrukcji. Model posiadał napęd na przednią oś, wzdłużny silnik oraz dostępny był w trzech wariantach rozstawu osi i kilku wersjach nadwozia. Szesnaście lat po premierze pierwszej generacji Mastera zaprezentowano drugą odsłonę pojazdu, która powstała przy współpracy z General Motors. W jej ramach dostawcze modele Renault miały być także sprzedawane pod marką Opel i Vauxhal - przykładem był chociażby Renault Trafic, znany również jako Opel Arena.

W 2003 roku odsłona ta doczekała się sporego face liftingu, w ramach którego przeprojektowana została przednia ściana nadwozia. Zmianie uległo także wnętrze auta oraz poszerzona została jego gama silnikowa. W 2010 roku Renault Master II zastąpiono trzecią generacją, która zyskała nowoczesne wzornictwo nadwozia oraz ulepszone warunki do przewozu towarów - np. oferując w wersji z napędem na tył wzmocnioną konstrukcję. Model dostępny jest w znanych z poprzednich generacji wariantach dopuszczalnej masy całkowitej - 2,8 t, 3,3 t i 3,5 t - dodatkowo producent wprowadził jednak także wersję 4,5 t.

Renault Master III generacji jest oferowany z napędem na przednią lub tylną oś - w przypadku dodatkowego wariantu 4,5 t tylko z napędem na tył. Pojazd początkowo dostępny był z nowym silnikiem dCi o pojemności 2.3 L, w trzech wersjach: 100, 125, 145 KM. Po przeprowadzonych w późniejszych latach liftingach oferta została poszerzona o dodatkowe warianty mocy, jednostkę elektryczną oraz napęd 4x4. Renault Master III dostępny jest z 6-biegową manualną lub zautomatyzowaną skrzynią biegów.  

Leasing Renault Master w finansowaniu VEHIS

Rozważasz zakup praktycznego i niezawodnego pojazdu do swojej firmy? Sprawdź leasing Renault Master od VEHIS. To nie tylko znacznie elastyczniejsza forma finansowania samochodu niż klasyczny kredyt, ale także wygodna opcja użytkowania pojazdu w zamian za miesięczną ratę - bez dokonywania dużych, jednorazowych inwestycji.

Leasing Renault Master w VEHIS to minimalna opłata wstępna, brak limitu kilometrów i ukrytych kosztów. To także pełna gwarancja producenta oraz szereg opcji zakończenia umowy do wyboru - po upływie zobowiązania możesz wykupić użytkowany samochód,

rozłożyć jego wartość na raty, a także wymienić na inny model lub po prostu oddać. Dodatkowo polska sieć dealerska zapewnia ograniczone do minimum formalności - ciesz się szybkim dostępem do pojazdu wybierając leasing Renault Master w VEHIS.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: