VOLKSWAGEN Transporter Furgon w leasingu

Leasing VOLKSWAGEN Transporter Furgon

Volkswagen Transporter — opis modelu

Volkswagen Transporter to samochód osobowo-dostawczy, który kwalifikowany jest do klasy średniej. Model produkowany jest przez niemiecki koncern od 1950 roku. Historia pojazdu rozpoczęła się jednak już w 1947 roku, kiedy to importer Volkswagena w Holandii zainspirował przedstawicieli koncernu do wyprodukowania tego rodzaju samochodu — szkicując w notatniku powstały dla potrzeb wewnętrznych fabryki samochód skrzyniowy. 


Pierwsza generacja modelu została wyprodukowana na wzmocnionej płycie podłogowej VW Garbusa i dostępna była w wersjach: dostawczej, specjalnej, minibusa na 8 osób oraz sklepu obwoźnego. Model od początku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a już w 1956 roku rozpoczęto jego produkcję, w wybudowanej tylko na potrzeby Transportera, fabryce. 


Model przez lata obecności na rynku ewoluował, dostępny był także z różnymi rodzajami silników benzynowych i wysokoprężnych oraz wariantami napędów i skrzyń biegów. Obecnie na rynku dostępna jest już siódma generacja pojazdu — produkowana od 2021 roku. Volkswagen Transporter VII został zaprojektowany praktycznie od podstaw na nowo i  powstał na platformie MQB, znanej chociażby z  nowego Golfa MK8 czy Seata Leona. Po raz pierwszy prócz napędów benzynowych i diesla Transporter oferuje także hybrydowy wariant silnika — typu plug-in. 


Model można zakupić w wersjach: 4-,5- i 6-drzwiowego vana lub 2-, 3- i 4-drzwiowego pick-upa z 6- lub 7-biegową skrzynią DSG — bez względu na wybrany wariant posiada on napęd na przód. Stylistycznie pojazd znacznie odbiega od dotychczasowych modeli i nawiązuje nieco do Caddy, co ma sprawiać, że kultowy model samochodu transportowego zyska mniej użytkowy, a bardziej osobowy wymiar.

Volkswagen Transporter — opis modelu

Leasing Volkswagena Transportera od VEHIS

Leasing Volkswagena Transportera to interesująca alternatywa dla klasycznego kredytu samochodowego. W ramach umowy leasingowej możesz korzystać z wybranego modelu pojazdu.

Dopiero na jej zakończenie możesz zdecydować czy chcesz wykupić samochód, rozłożyć jego wartość końcową na raty, wymienić na inny model lub po prostu oddać leasingodawcy. Wybierając leasing Volkswagena Transportera z oferty VEHIS zyskujesz dodatkowo szereg innych korzyści.

Do najważniejszych zaliczyć można chociażby wsparcie serwisowe, brak limitu kilometrów czy możliwość rozłożenia polisy pojazdu na raty. Dzięki temu możesz bez ograniczeń cieszyć się wybranym modelem samochodu. Jesteś zainteresowany? Sprawdź ofertę na vehis.pl.