Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing VOLKSWAGEN Transporter

furgon
Leasing VOLKSWAGEN Transporter Furgon
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
Cena samochodu brutto
Twoja rata brutto/mies.
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Volkswagen Transporter — opis modelu

Volkswagen Transporter to samochód osobowo-dostawczy, który kwalifikowany jest do klasy średniej. Model produkowany jest przez niemiecki koncern od 1950 roku. Historia pojazdu rozpoczęła się jednak już w 1947 roku, kiedy to importer Volkswagena w Holandii zainspirował przedstawicieli koncernu do wyprodukowania tego rodzaju samochodu — szkicując w notatniku powstały dla potrzeb wewnętrznych fabryki samochód skrzyniowy. 


Pierwsza generacja modelu została wyprodukowana na wzmocnionej płycie podłogowej VW Garbusa i dostępna była w wersjach: dostawczej, specjalnej, minibusa na 8 osób oraz sklepu obwoźnego. Model od początku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a już w 1956 roku rozpoczęto jego produkcję, w wybudowanej tylko na potrzeby Transportera, fabryce. 


Model przez lata obecności na rynku ewoluował, dostępny był także z różnymi rodzajami silników benzynowych i wysokoprężnych oraz wariantami napędów i skrzyń biegów. Obecnie na rynku dostępna jest już siódma generacja pojazdu — produkowana od 2021 roku. Volkswagen Transporter VII został zaprojektowany praktycznie od podstaw na nowo i  powstał na platformie MQB, znanej chociażby z  nowego Golfa MK8 czy Seata Leona. Po raz pierwszy prócz napędów benzynowych i diesla Transporter oferuje także hybrydowy wariant silnika — typu plug-in. 


Model można zakupić w wersjach: 4-,5- i 6-drzwiowego vana lub 2-, 3- i 4-drzwiowego pick-upa z 6- lub 7-biegową skrzynią DSG — bez względu na wybrany wariant posiada on napęd na przód. Stylistycznie pojazd znacznie odbiega od dotychczasowych modeli i nawiązuje nieco do Caddy, co ma sprawiać, że kultowy model samochodu transportowego zyska mniej użytkowy, a bardziej osobowy wymiar.

Leasing Volkswagena Transportera od VEHIS

Leasing Volkswagena Transportera to interesująca alternatywa dla klasycznego kredytu samochodowego. W ramach umowy leasingowej możesz korzystać z wybranego modelu pojazdu.

Dopiero na jej zakończenie możesz zdecydować czy chcesz wykupić samochód, rozłożyć jego wartość końcową na raty, wymienić na inny model lub po prostu oddać leasingodawcy. Wybierając leasing Volkswagena Transportera z oferty VEHIS zyskujesz dodatkowo szereg innych korzyści.

Do najważniejszych zaliczyć można chociażby wsparcie serwisowe, brak limitu kilometrów czy możliwość rozłożenia polisy pojazdu na raty. Dzięki temu możesz bez ograniczeń cieszyć się wybranym modelem samochodu. Jesteś zainteresowany? Sprawdź ofertę na vehis.pl.


Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: