Finansowanie
Korzyści oferty

Leasing VOLKSWAGEN Tiguan

suv
Leasing VOLKSWAGEN Tiguan SUV
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
Cena samochodu brutto
Twoja rata brutto/mies.
Dopasuj

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Zgoda na kontakt elektroniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Volkswagen Tiguan — opis modelu

VW Tiguan to samochód typu SUV klasy średniej, którego premiera miała miejsce we Frankfurcie, na targach motoryzacyjnych w 2007 roku. Wtedy także rozpoczęła się produkcja I generacji pojazdu, który bazował na płycie podłogowej, na której powstawały też inne modele koncernu VAG — np. Audi Q3 czy Golf V. W 2010 roku samochód przeszedł modyfikację — polegała ona zmianie pasa przedniego pojazdu, atrapy chłodnicy i reflektorów oraz odnowieniu wnętrza — w tym zastosowaniu nowego panelu sterowania i kierownicy. 


W 2016 roku zaprezentowano Volkswagena Tiguana II generacji, który w stosunku do poprzednika, został powiększony — model jest dłuższy o 54 mm i szerszy o 30 mm, co pozwoliło na lepsze zagospodarowanie wnętrza w kabinie pasażerskiej. Tiguan II oferowany jest w Polsce w 5 wersjach wyposażenia: Tiguan, Life, Elegance, R-Line oraz Tiguan R. 


Producent zapewnia w modelu szereg jednostek napędowych do wyboru — zarówno benzynowych, diesla jak i hybrydowych, co pozwala wybrać optymalne rozwiązanie. Najmocniejszym silnikiem w wariancie benzynowych nowego Tiguana jest ten o pojemności 2.0 L i mocy 320 KM, w przypadku diesla to 2.0 L i 200 KM, a hybrydy - 1.4 L i 245 KM. SUV-a można nabyć z cenioną, automatyczną skrzynią DSG w wersji 6- lub 7-stopniowej albo klasyczną, manualną skrzynią 6-biegową. 


W 2020 roku niemiecki producent postanowił dokonać face liftingu drugiej generacji — Tiguan zyskał większe przednie światła, pas przedni uległ lekkiej modyfikacji, a powiększone wloty powietrza nadały mu nieco bardziej sportowego charakteru. Zaszły również zmiany  wyposażeniu — w zależności od wersji wyposażenia pojazd może posiadać system kamer 360, adaptacyjny tempomat czy elektrycznie sterowane fotele. 

Leasing Volkswagena Tiguan na vehis.pl

Zdecydowałeś się na leasing Volkswagena Tiguan? Sprawdź warunki finansowania od VEHIS. W ramach leasingu możesz użytkować wybrany przez siebie model, bez obaw o opłaty za nadprzebieg.

Leasing Volkswagena Tiguana to także szereg form zakończenia umowy - możesz wykupić użytkowany model, albo rozłożyć jego wartość końcową na raty. Bez problemu wymienisz również samochód na inny lub oddasz leasingodawcy.

Wybierając leasing w VEHIS zyskujesz więc nie tylko atrakcyjne warunki, ale także pewność bezpiecznego finansowania. Sprawdź ofertę. Otrzymujesz także atrakcyjne rabaty, możliwość rozłożenia polisy na raty, wsparcie serwisowe i pełną gwarancję producenta na pojazd.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: