Genewa 2024. Dacia Spring

26 lutego 2024
Genewa 2024. Dacia Spring

Na salonie samochodowym w Genewie Dacia prezentuje nową generację elektrycznego Springa.


Samochód ten otrzymał całkowicie nowy design nadwozia i wnętrza. Dumą tego auta jest jeden z największych bagażników w tym segmencie z licznymi i pomysłowymi rozwiązaniami.


Nowa dacia Spring została bardziej „zdygitalizowana”, z 7-calowym, cyfrowym zespołem zegarów i 10-calowym centralnym ekranem multimedialnym.


Silnik o mocy 65 KM i niskie zużycie energii, wynoszącemu 14,6 kWh/100 km w cyklu mieszanym WLTP to również atut tego najtańszego wciąż na rynku ”elektryka”.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]