Ford Focus. 26% nabywców wybiera kolor szary

28 marca 2024
Ford Focus. 26% nabywców wybiera kolor szary

35% Fordów Focusów wyjechało z fabryki pomalowanych na różne odcienie szarości. W palecie barw znajduje się 8 kolorów zakwalifikowanych jako szare – to Cactus, Conquer, Magnetic, Stone, Diffused, Iconic, Moondust oraz Solar.Na rynku polskim ulubionym lakierem Focusów był właśnie szary. Tutaj ponad 26% nabywców wybrało właśnie ten odcień i był to najwyższy odsetek klientów wybierających ten kolor z dostępnej palety barw.


Co ciekawe - na drugim miejscu znalazł się (podobnie jak w przypadku modeli spalinowych) kolor czarny – Absolut Black.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]