Ford Kuga na wyprawę

15 grudnia 2023
Ford Kuga na wyprawę

Od czasu pandemii  spędzanie wolnego czasu na kempingu przeżywa w prawdziwy renesans. Moda na wakacje w namiocie, przyczepie kempingowej czy kamperze powróciła w wielkim stylu podbijając serca Polaków. Nie każdy jednak ma ochotę i możliwość spania w namiocie, a zakup lub wynajem przyczepy kempingowej lub kampera.Na zdjęciach pomysł na auto wyprawowe. To Ford Kuga z namiotem dachowym oraz bagażnikiem rowerowym.


Bazą przygotowanego przez Ford Polska takiego auta jest Kuga PHEV z pakietem ST-Line X Black. Do napędu tego auta służy połączenie 2,5-litrowego silnika spalinowego z silnikiem elektrycznym, zapewniając łącznie moc systemową 225 KM.


SUV daje możliwość ładowania układu hybrydowego nie tylko podczas jazdy, ale również z gniazdka w czasie postoju. Dzięki temu na w pełni naładowanej baterii SUV Forda oferuje 65 kilometrów (WLTP) zasięgu w trybie całkowicie elektrycznym, a w cyklu miejskim może przejechać nawet 81 km na zasilaniu jedynie baterii.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]