Nowa Toyota Yaris po face liftingu. Znamy ceny

4 lipca 2023
Nowa Toyota Yaris po face liftingu. Znamy ceny

Toyota Yaris po  face liftingu jest już do kupienia. Właśnie podano ceny.Zmiany w karoserii są praktycznie niezauważalne, ale pod maską pojawiła się nowość - napęd hybrydowy 1.5 o mocy 130 KM (185 Nm momentu obrotowego), który jest połączony z nową przekładnią hybrydową piątej generacji oraz mocniejszym silnikiem elektrycznym.Yaris z tym napędem przyspiesza od 0 do 100 km/h w 9,2 s, a średnie zużycie paliwa ma wynieść od 4,2 l na 100 km.Ceny tej wersji zaczynają się od 99 900 zł a odmiany benzynowej od 84 900 zł. Więcej na temat tego samochodu przeczytasz TUTAJ.Yaris po face liftingu ma nowe cyfrowe zegary oraz większe ekrany systemu multimedialnego.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]