Renault Master. Czy wiesz, że…

3 października 2023
Renault Master. Czy wiesz, że…

Renault Master jest liderem segmentu LCV w Polsce. Jest co piątym samochodem sprzedanym w Polsce segmencie lekkich auta użytkowych (LCV – Light Commercial Vehicle).

 

...Renault Master zastąpił w 1980 roku kultową furgonetkę - Estafette, która na rynku była 22 lata.

 

Renault Master zdobywał wiele nagród. Uznany został m.in. za vana roku (International Van Of The Year Award) w 1998 r. i w 2004 r.  

 


Renault Master od samego początku do teraz produkowany jest w zakładzie Sovab w Batilly we francuskiej Lotaryngii.

 

Renault Master sprzedawany jest w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach. Poza Europą największymi rynkami zbytu modelu są Brazylia, Argentyna, Maroko i Turcja.Renault Master jest dostępny w 350 wersjach, w 4 długościach i 3 wysokościach oraz w wersji przednionapędowej, tylnonapędowej i z napędem na 4 koła (Master Extended Grip). Od 2018 roku jest też dostępny w wersji z napędem elektrycznym - Master Z.E.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]