Toyota Yaris. Czy wiesz, że…

26 września 2023
Toyota Yaris. Czy wiesz, że…

 …Toyota Yaris zadebiutowała 24 lata temu, wprowadzając do segmentu B zupełnie nowy pomysł na stylistykę oraz właściwości jezdne dopasowane do stylu jazdy Europejczyków?

…w 2000 i w 2021 roku Toyota Yaris zdobywała tytuły Car of the Year?

…Toyota Yaris była pierwszym modelem w Europie, który wprowadził do segmentu B napęd hybrydowy? Było to w roku 2012.

…jednostka napędowa Yarisa wygrała w pierwszej edycji konkursu Engine of the Year?  Było to w roku 1999.

Yaris obecnej generacji został zaprojektowany zupełnie od początku na platformie GA-B, dzięki której zyskał zupełnie nowe, dynamiczne proporcje?

…stylistyka Yarisa podkreślona oryginalnym kształtem grilla i wąskimi, skośnymi reflektorami powstała z myślą o gustach europejskich kierowców?

…nietuzinkowy kształt tylnych świateł nawiązuje do Toyoty C-HR.

… zarówno napęd hybrydowy piątej generacji, jak i konwencjonalny silnik 1.5 Yarisa wyróżniają się pod względem wydajności, elastyczności i kultury pracy?

…silniki 1.5, przekładnie hybrydowe oraz pięcio- i sześciobiegowe skrzynie manualne do konwencjonalnych silników benzynowych o pojemności 1,5 dla Toyoty Yaris produkowane są w Polsce. w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach?

Yaris 1,5 hybrid może poruszać się w trybie EV do prędkości 130 km/h, a w mieście korzysta z niego przez większość czasu jazdy?

… Konwencjonalny silnik 1.5 Yarisa o mocy 125 KM został zaprojektowany w technologii TNGA. Jednostka ta jest elastyczna i dynamiczna od niskich obrotów, a 100 km/h osiąga w 9 sekund?

…Toyota Yaris obecnej generacji Yaris zdobyła 5 gwiazdek w testach Euro NCAP?

... Yaris 1,5 Comfort jest wyposażony w komplet systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense 2.5?

…Toyota Yaris 1,5 Comfort ma bogate wyposażenie? M.in. kamerę cofania ze statycznymi liniami pomocniczymi, inteligentne wycieraczki z czujnikiem deszczu, trójramienną kierownicę obszytą skórą i 4 głośnik?
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]