Znak B-20. Masz się zatrzymać nawet jak nic nie jedzie. Koniec kropka

19 kwietnia 2024
Znak B-20. Masz się zatrzymać nawet jak nic nie jedzie. Koniec kropka

Nowoczesna technika pozwala policjantom łapać piratów drogowych. Czy na takie miano zasługują kierowcy, którym wydaje się, że jak nic nie jedzie to mogą nie zatrzymywać się na znaku STOP nie nam osądzać. Tak czy siak policjanci wykorzystają tę technikę w postaci dronów, aby karać takich kierowców.


Na filmie w akcji bezzałogowy statek powietrzny na skrzyżowaniu ulicy Szkolnej z ulicą Kazimierza Wielkiego w Kruszynie. Złapał trzech kierowców, którzy nie zatrzymali się przed znakiem  B-20 za co dostali 8 punktów karnych i 300 zł. mandatu.


Kierowco! Przed nami weekend. Jedź bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Policja jest wszędzie. Także w powietrzu!  vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]