Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing RENAULT Express Van

furgon
Leasing RENAULT Express Van Furgon
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
87 884 zł/brutto
79 438
Twoja rata brutto/mies.
1 014
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Renault Express Van - opis modelu

Renault Express Van to samochód osobowo-dostawczy z segmentu C, zaliczany do pojazdów typu kombivan. Stanowi on tańszą alternatywą innej propozycji koncernu Renault - modelu Kangoo. Historia Express Van sięga roku 1985 roku, kiedy to po raz pierwszy zaprezentowano ten mały, dostawczy samochód, zbudowany na bazie Renault 5. Początkowo pojazd dostępny był w wersji nadwozia furgon oraz kombi, wstępował także w wariancie dwu- lub pięcioosobowym.

W zależności od rynku, na który był przeznaczony, używano w stosunku do niego także nazw Renault Rapid Lub Renault Extra. Od 2021 roku dostępna jest najnowsza generacja, w której producent zdecydował się na powrót do nieużywanej od 2002 roku nazwy Express. Elementy konstrukcyjne tej odsłony samochodu zostały zaczerpnięte z Dacii. Najnowszy Renault Express Van posiada spójny z pozostałymi modelami koncernu pas przedni, charakterystyczne duże logo, zamieszczone w centralnej części oraz podłużne, smukłe reflektory wykonane w technologii LED.

Kokpit powstał w oparciu o zupełnie nowy projekt - z wieloma ergonomicznymi i praktycznymi schowkami, których łączna pojemność wynosi aż 48 L. Na pokładzie pojazdu znajdziemy także nowoczesny 8-calowy system multimedialny, a w bogatszych wersjach samochód można wyposażyć w ładowarkę indukcyjną, dodatkowe gniazda USB, kamerę cofania i system monitorowania martwego pola.

Renault Express Van dostępny jest w trzech wersjach silnikowych - to chociażby czterocylindrowa, turbodoładowana jednostka benzynowa o pojemności 1.3 L i mocy 100 KM oraz dwa silniki wysokoprężne diesla o pojemności 1.5 L i mocy 75 KM lub 95 KM. Przeniesienie napędu zawsze zachodzi na przednią oś, a w zależności od wersji silnikowej zakupić można pojazd z 5- lub 6-biegową skrzynią manualną.

Leasing Renault Express Van - sprawdź ofertę VEHIS

Interesuje Cię leasing Renault Express Van? Poznaj możliwości finansowania w polskiej sieci dealerskiej VEHIS. W ramach zobowiązania, w zamian za miesięczną ratę leasingową, możesz korzystać z wybranego modelu pojazdu bez ograniczeń kilometrowych.

Na zakończenie umowy decydujesz z kolei czy chcesz go wykupić, oddać, rozłożyć jego wartość końcową na raty lub wymienić na inny model. Leasing Renault Express Van to także w pełni bezpieczne finansowanie pojazdu -

wszystkie dostępne w ofercie VEHIS pojazdy objęte są pełną gwarancją producenta. Dodatkowo zyskujesz wsparcie serwisowe oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru optymalnej oferty. Poznaj szczegóły na vehis.pl.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: