Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing RENAULT ZOE

hatchback
Leasing RENAULT ZOE Hatchback
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
Cena samochodu brutto
Twoja rata brutto/mies.
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Renault ZOE - opis modelu

Renault ZOE to elektryczny, miejski samochód francuskiego koncernu, zaliczany do segmentu B. Nazwa modelowa pojazdu została po raz pierwszy użyta w 2005 roku w Genewie, podczas targów motoryzacyjnych. Wtedy to Renault zaprezentowało koncepcyjny model 3-drzwiowego, miejskiego hatchbacka o nazwie Renault Zoe Concept. Oficjalna premiera, pierwszego w pełni elektrycznego, pojazdu francuskiego producenta miała miejsce nieco później - w 2012 roku.

Do produkcji modelu Renault wykorzystało tę samą płytę podłogową, co w przypadku Clio,  obydwa samochody dzieliły także zbliżony do siebie projekt kabiny pasażerskiej. ZOE wyróżnia się jednak węższym i wyższym nadwoziem, a wysoko umieszczone reflektory przednie o agresywnym kształcie, nadają mu drapieżnego wyglądu. Projekt ten bezpośrednio nawiązuje do zaprezentowanych w 2010 roku koncepcji stylistycznych marki. ZOE w 2013 roku, w teście zderzeniowym Euro NCAP, otrzymał najwyższą ilość gwiazdek, a rok później uzyskał tytuł “Best in Class”, jako najbezpieczniejszy samochód.

Model jako pierwszy w historii pojazd w pełni elektryczny umożliwiał przekroczenie bariery 200 KM na jednym ładowaniu. W 2015 roku producent opracował nowy i bardziej ekonomiczny silnik, który umożliwia pokonanie jeszcze większego dystansu - ok. 240 KM. Niezmienne pozostały jednak: prędkość maksymalna, przyśpieszenie i maksymalny moment obrotowy.

W 2019 roku Renault zdecydowało się na lifting modelu - obszerna restylizacja objęła, m.in. pas przedni z reflektorami w technologii LED, nowy zderzak czy wloty powietrza. Największe zmiany można zauważyć w kabinie - pojawił się nowy kokpit z większą kierownicą, samochód został również wyposażony  w cyfrowy wyświetlacz ze wskaźnikami oraz ekran dodatkowy, umieszczony w centralnej części deski rozdzielczej.

Leasing Renault ZOE - sprawdź ofertę VEHIS

Interesuje Cię finansowanie pojazdu elektrycznego? Wybierz leasing Renault ZOE od VEHIS. To bardzo konkurencyjna oferta, w ramach której możesz użytkować wybrany model bez limitu kilometrów, w zamian za miesięczna ratę.

Leasing Renault ZOE to także pełna gwarancja producenta, uproszczone do minimum formalności i profesjonalne wsparcie w wyborze optymalnej oferty. VEHIS to również liczne rabaty na dostępne modele oraz niska wpłata własna.

Na zakończenie zobowiązania możesz wykupić użytkowany pojazd, rozłożyć jego wartość końcową na raty, wymienić na nowy lub po prostu oddać. Sprawdź warunki w VEHIS i ciesz się bezpiecznym oraz elastycznym finansowaniem nowego samochodu.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: