Nowe samochody TESLA w leasingu

 w indywidualnej ofercie
stan
Nowy
Używany
paliwo
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
skrzynia
Manualna
Automatyczna
napęd
Na przód
Na tył
4x4
Leasing TESLA Model Y
TESLA Model Y
Zgoda na kontakt telefoniczny [więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Tesla

Leasing Tesla

Tesla to amerykańskie przedsiębiorstwo, które powstało z myślą o przyspieszeniu procesu wdrażania na świecie technologii solarnych i elektrycznych. Firma Tesla Motors została powołana do życia w 2003 roku przez Martina Eberharda, Marca Tarpenninga, JB Straubela, Iana Wrighta oraz Elona Muska i specjalizuje się w produkcji samochodów elektrycznych, stacji ładowania do nich, akumulatorów oraz paneli fotowoltaicznych. Od początku funkcjonowania marka pracowała nad swoim pierwszym pojazdem - w 2008 roku proces został zakończony, a Tesla rozpoczęła produkcję modelu Roadster, który został opracowany we współpracy z brytyjskim Lotus Cars. Tesla z założenia miała wstępnie kierować swoje samochody do zamożnych odbiorców, a z czasem, wraz z rosnącą powszechność modeli elektrycznych, spopularyzować oferowane pojazdy. Pierwszy samochód skierowany do masowego odbiorcy Tesli - Model S - trafił do produkcji dopiero w 2012 roku. Obecnie koncern to nie tylko elektryczne samochody - firma sukcesywnie rozbudowuje dział produkcji komponentów do własnych modeli, infrastrukturę do ich ładowania, a także tworzy podzespoły elektryczne dla aut innych producentów.

Modele samochodów Tesla

Dziś Tesla kojarzona jest jako lider innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań, a samochody tej marki zachwycają zastosowaniem w nich najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów automatyzacji oraz zabezpieczeń. W ofercie Tesli znajdziemy:

Model 3, czyli elektryczny, 4-drzwiowy sedan, produkowany przez koncern od 2017 roku,

Model S - stylizowane na coupe połączenie liftback’a z klasyczną limuzyną, produkowane od 2012 roku,

Model Y, czyli produkowany od 2020 roku crossover klasy średniej,

Model X - crossover coupe klasy wyższej produkowany od 2015 roku. 

Rozważasz leasing Tesli? Szukasz modelu, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Sprawdź możliwości finansowania VEHIS.

Tesla leasing

Leasing Tesli - poznaj warunki od VEHIS

Leasing Tesli to atrakcyjna alternatywa dla klasycznego kredytu samochodowego. Szukasz oferty na korzystnych warunkach? Poznaj finansowanie od VEHIS.

Leasing Tesli w VEHIS to uproszczona do minimum procedura formalna, profesjonalne doradztwo w wyborze optymalnej oferty, atrakcyjne rabaty na dostępne modele samochodów oraz niska opłata wstępna. Dodatkowo, wybierając leasing w VEHIS masz pewność niezmienności wartości końcowej pojazdu, a także zyskujesz wsparcie serwisowe w trakcie trwania umowy. 

Na zakończenie zobowiązania sam decydujesz czy chcesz wykupić użytkowany model pojazdu, rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać leasingodawcy czy wymienić na inny. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, decydując się na leasing Tesli w VEHIS możesz mieć pewność bezpiecznego i wygodnego finansowania pojazdu.

Kalkulator leasingu Tesli od VEHIS

Sprawdź ile kosztowałby Cię leasing Tesli w VEHIS! W tym celu wystarczy, że wybierzesz preferowany czas trwania umowy oraz określisz wartość opłaty wstępnej i końcowej pojazdu. Kalkulator wskaże Ci, ile wynosić będzie miesięczna rata leasingu dla wybranego przez Ciebie modelu.