Tragedia na A1. Jest list gończy za kierowcą BMW

29 września 2023
Tragedia na A1. Jest list gończy za kierowcą BMW

Będzie poszukiwany przez organy ścigania na całym świecie. Kierowca BMW, który swoim autem staranował na autostradzie A1 pod Piotrkowem Trybunalskim Kia trafił na czerwoną listę Interpolu. Oznacza to, że policji nie udało się go zatrzymać i nie wiadomo gdzie jest.


Wszystko wskazuje na to, że uciekł z Polski. Miał na to sporo czasu, bo prokuratura nie decydowała się wcześniej na jego zatrzymanie. Zrobiła to dopiero dzisiaj.


Przypomnijmy, do tego tragicznego w skutkach doszło na 339 km drogi A1 na wysokości miejscowości Sierosław, gdy jadące bardzo szybko BMW M850i najechało na tył auta, w którym była 3-osobowa rodzina. Samochód ten stanął w płomieniach. Świadkowie szybko rzucili się aby ugasić pożar. Niestety nie udało się wydostać nikogo z płonącego samochodu.


 Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim, która wystawiła za kierowca BMW list gończy. Dochodzenie jest prowadzone z artykułu 177, który w paragrafie 2 kk brzmi następująco: "Jeżeli następstwem wypadku jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8". vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]