Złodzieje 13-tego w piątek i policja w Mordach

18 października 2023
Złodzieje 13-tego w piątek i policja w Mordach

13-tego bm. policjanci z Komisariatu Policji w Mordach podczas patrolu zauważyli wyjeżdzające z lasu Subaru i jadący za nim ciągnik rolniczy z podczepionym rozrzutnikiem.


Na przyczepie leżały elementy karoserii samochodu, które przykryte były gałęziami. Wzbudziło to w policjantach podejrzenia. Na widok radiowozu oba pojazdy zjechały na posesję, a jedna z osób pospiesznie zaczęła zamykać bramę uniemożliwiając policjantom wjazd. Na nic się to zdało. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Weszli na podwórko, gdzie w głębi posesji, za budynkami gospodarczymi, zobaczyli części Jaguara, który został skradziony kilka dni wcześniej z parkingu w Siedlcach. Znaleźli też części pochodzące z innego pojazdu. Wszystko było już  przygotowane do dalszego transportu.


Na miejscu zatrzymano dwie osoby, które przewoziły elementy skradzionych pojazdów. Dalsze czynności pozwoliły na ustalenie i zatrzymanie sprawcy kradzieży Jaguara i przedstawienie mu zarzutu kradzieży pojazdu. Okazał się nim 45-letni mieszkaniec Siedlec.Sąd Rejonowy w Siedlcach zdecydował, że kolejne 3 miesiące złodziej spędzi on w areszcie. Pozostali dwaj 26-latkowie usłyszeli zarzuty paserstwa i został wobec nich zastosowany dozór policyjny.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]