Kierowca postanowił sam wymierzyć sprawiedliwości. A tu niespodzianka

19 kwietnia 2024
Kierowca postanowił sam wymierzyć sprawiedliwości. A tu niespodzianka

Prawdopodobnie zdenerwowało go mruganie światłami przez kierowcę Audi. Lub coś innego go zdenerwowało. Niestety nie wiemy co. Ale wiemy co zrobił. Po prostu zatrzymał się na lewym pasie i wściekły wyskoczył z szoferki, aby zrobić awanturę kierowcy niemieckiego auta i samodzielnie wymierzyć mu sprawiedliwości.


Miał strasznego pecha, bo zrobił to obiektywie policyjnego wideorejestratora nieoznakowanego radiowozu. Chyba zresztą zauważył policjantów. Widać to z jego mowy ciała.Kierowcy busa, 35-letniemu mieszkańcowi Zabrza za zatrzymanie pojazdu  na łuku drogi, na lewym pasie Drogowej Trasy Średnicowej grozi teraz zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna bowiem policjanci za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym postanowili skierować sprawę do sądu, jednocześnie zatrzymując mu prawo jazdy. 

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]