Co się dzieje z Izerą? moto.vehis.pl dostał informację

23 czerwca 2023
Co się dzieje z Izerą? moto.vehis.pl dostał informację

Na naszym fejbookowym profilu opublikowaliśmy zdjęcie zamaskowanego samochodu z pytaniem czy ktoś wie jaki to samochód. Jeden z naszych czytelników zażartował (?) że zapewne to… polska Izera. Ku naszemu zaskoczeniu do rozmowy na ten temat włączył się przedstawiciel ElectroMobility Poland reagując na pytanie czy polski samochód na prąd na pewno powstanie.


Poniżej cytujemy cały komentarz zachowując jego oryginalną formę.


Wszystko jest na dobrej drodze. Mamy już projekt koncepcyjny fabryki i linii montażowych. Kończymy prace nad projektem budowlanym. Do końca tego roku wyłonimy generalnych wykonawców robót budowlanych a na początku przyszłego roku rozpoczniemy budowę fabryki. Nasi inżynierowie wspólnie z inżynierami Geely pracują na rozwojem produktu: każdego z modeli, która jest zaplanowana w ramach pierwszej generacji Izery tj. SUV, hatchback i kombi. Wspólnie z Pinifariną pracujemy nad aktualizacją designu dla modeli produkcyjnych naszej marki. Pierwsze auta mają zjechać z taśmy pod koniec 2025 r. Także i tak zamaskowany egzemplarz jak ze zdjęcia zobaczymy na drogach w ciągu najbliższych dwóch lat.


Tyle komentarza ElectroMobility Poland. To co napisał przyszły producent Izery brzmi optymistycznie. Ale czy ten optymizm przekuje się w realne działania? O tym przekonamy się za jakiś czas.


PS. A na zdjęciu zakamuflowana Acura ZDX Type S, model szykowany na rok 2024.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]