Jak pan Adam samochód leasingował…

6 stycznia 2024
Jak pan Adam samochód leasingował…

Pan Adam to nie jakiś wielki przedsiębiorca. Ale jednak przedsiębiorca. Prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą. Pan Adam jeździ nieco zużytym Passatem. Fajne, trwałe, niepsujące się auto. Ale już mało reprezentacyjne. 


Jako, że biznes pana Adam całkiem nieźle się kręci, pan Adam postanowił zmienić samochód. Także po to, aby poprawić  wizerunek swojego biznesu. Co innego podjechać do klienta -  nie czarujmy się - nieco zdezelowanym Passatem, a co innego jakimś nowym, pachnącym świeżością autem, prawda? Swojego wysłużonego Passata sprzeda koledze, a on sam kupi auto nowe – powiedział żonie. Nówkę sztukę będziemy mieli – dodał z dumą. 


Nie, nie za gotówkę – uspokoił swoją ślubną. Bo kto teraz tak robi?  Nikt rozsądny, a pan Adam uważa się za człowieka rozsądnego. Auto sobie „wyleasinguje”.  Niewielka pierwsza wpłata, niskie raty wrzucone w koszty. Żyć nie umierać. 

Ok. Tylko gdzie znaleźć taką  rozsądną ofertę?  No wiadomo - online.  Poszukał, popytał o szczegóły, posprawdzał i znalazł. W sam raz oferta dla niego. Skontaktował się z dealerem, a ten wysłał mu całkiem fajną ofertę.  


Już miał podpisywać stosowne dokumenty, ale na szczęście pokazał tę ofertę wspomnianemu  koledze. Tenże opowiedział mu o firmie VEHIS, polskiej firmie leasingowej, która jest znana z tego, że jako jedyna na rynku, łączy wszystko, co najlepsze przy finansowania zakupu samochodu.


Kolega pana Adama słyszał bowiem, że  w VEHIS można liczyć na niską wpłatę własną, koszt ubezpieczenia zawarty w racie, wsparcie serwisowe, możliwość wymiany lub zwrotu auta w każdej chwili, jego wykupu po z góry ustalonej cenie lub przedłużenia umowy. Jest też brak limitu kilometrów i opłat za ponadnormatywne zużycie pojazdu a także  bonusy związane z ubezpieczeniem. 


No, ale pan Adam już wybrał samochód u swojego dealera, który twierdził, że jego oferta jest najlepsza na rynku. Czyżby? – powątpiewał kolega pana Adama. Sprawdź czy na pewno najlepsza – powiedział i pokazał mu jak ma to zrobić. 

A zrobić dało się bardzo łatwo. Wystarczyło uruchomić stronę vehis.pl, wypełnić formularz kontaktowy i gotowe. Po co? Ano po to, aby doradca VEHIS sprawdził ofertę Pana Adama a następnie…  zaproponował lepszą. Tak. Zaproponuje lepszą. Zawsze! Tak robią! Bo hasło „w VEHIS jest taniej” to nie tylko slogan. 


I tak to pan Adam dzięki VEHIS stał  się użytkownikiem nowego samochodu, za który płaci mniej, niż gdyby zdecydował się na zakup u dealera. 


Żona z niego jest dumna. A on sam jest tak  wdzięczny koledze, że Passata sprzedał mu o kilkaset złotych taniej.  Ale tego już żonie nie powiedział.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]