Moto-wieści 23.11.2023

23 listopada 2023
Moto-wieści 23.11.2023


 

Baic Auto Polska rozpoczyna oficjalnie działalność  w naszym kraju. BAIC (Beijing Automotive Industry Holding Co., Ltd.) to jedno z największych przedsiębiorstw motoryzacyjnych w Chinach. Firma została założona w 1958 roku i ma swoją siedzibę w Pekinie. BAIC oferując różne modele samochodów, w tym osobowe, SUV-y, samochody dostawcze i elektryczne.

 

***

 

Stellantis odkupił akcje o wartości 934 mln euro od chińskiego Dongfeng, zgodnie z wcześniejszą umową ramową określającą zasady odkupu akcji.


***


Eletryczny Lexus RZ najlepszym niskoemisyjnym samochodem roku w grand prix auto moto 2023.


***


Nowoczesna skanery pomagają w spełnianiu norm jakościowych w zakładach montujących Forda Rangera.

 

***

Toyota Hilux zdobyła tytuł najbardziej niezawodnego pick-upa na rynku brytyjskim w tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu Carbuyer Used Car Awards 2023.


***


Jeep zamknął październik ponad 4-krotnym wzrostem sprzedaży w segmencie samochodów osobowych na polskim rynku w porównaniu z analogicznym okresem 2022 r. Dzięki dobrym wynikom uzyskanym w październiku, marka zwiększyła sprzedaż rok-do-roku o 11%.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]