Opel Astra Sports Tourer Electric zadebiutuje we wrześniu

29 maja 2023
Opel Astra Sports Tourer Electric zadebiutuje we wrześniu


Podczas IAA Mobility 2023 w Monachium które odbędzie się na początku września Opel zaprezentuje Astrę Sports Tourer w wersji elektrycznej. Na razie niewiele wiadomo o tym samochodzie, choć zdjęcia tego „kombiaka” już nam przekazano.


Przy okazji przesłano nam wypowiedź szefa Opla, Floriana Huettla. Oto co napisał „Większość naszych samochodów już teraz jest zelektryfikowana. Jednocześnie, dzięki naszym modelom hybrydowym typu plug-in nowej submarki GSe, pokazujemy, jak bardzo radość z dynamicznej jazdy może być powiązana z odpowiedzialnością. To dopiero początek naszej drogi, która przewiduje, że do 2028 roku staniemy się w Europie marką w pełni elektryczną. Podczas wydarzenia IAA Mobility w Monachium pokażemy, w jaki sposób, dzięki marce Opel, elektromobilność stanie się dostępna dla każdego i idealna do codziennego użytku – oraz zaprezentujemy jak będzie wyglądać przyszłość naszej marki”.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]