Zagadka na dzisiaj. Kto ma w tej sytuacji pierwszeństwo?

20 listopada 2023
Zagadka na dzisiaj. Kto ma w tej sytuacji pierwszeństwo?

Kierowca samochodu zielonego, czy czerwonego? Jak dojdzie do kolizji z kierowcą auta granatowego, który kierowca zostanie uznany winnym?


***

Największa akcja promocyjna w tym roku! Poznaj moc dodatkowych korzyści, jakie niesie za sobą leasing samochodu w VEHIS. Jedyna taka szansa tylko z okazji 𝑩𝒍𝒂𝒄𝒌 𝑭𝒓𝒊𝒅𝒂𝒚

 

Nie przegap i 𝐳𝐚𝐩𝐢𝐬𝐳 𝐬𝐢𝐞̨ jeszcze dziś, aby dowiedzieć się o niej jako 𝗽𝗶𝗲𝗿𝘄𝘀𝘇𝘆!


Super okazja! Kliknij TUTAJ.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]