„Dziś bycie Sylwią Peretti jest dla mnie przekleństwem"

25 października 2023
„Dziś bycie Sylwią Peretti jest dla mnie przekleństwem"

To słowa Sylwii Peretti opublikowane na łamach najnowszego numeru magazynu VIVA. Celebrytka w lipcu br. w strasznych okolicznościach straciła jedynego syna Patryka.  


To już druga publiczna wypowiedź Peretti, która po stracie syna zniknęła z mediów społecznościowych. Wcześniej, w emocjonalnym wpisie na Instagramie opowiedziała  (to TUTAJ) co czuje po tym straszliwym wypadku, w którym życie straciło czterech młodych mężczyzn, w tym jej syn, który siedział za kierownicą sportowego Renaulta. 


Przed wypadkiem Sylwia Peretti była bardzo aktywna zawodowo.  Teraz mówi:   „Nigdy – przysięgam! – nigdy w najczarniejszych snach nie przyszło mi do głowy, że najgorsza tragedia jest jeszcze przede mną. I stało się. W nocy z 14 na 15 lipca mój jedyny syn zginął w wypadku samochodowym. A ja? Ja umarłam razem z nim. Mnie nie ma. Nie istnieję. Nie jestem w stanie żyć, funkcjonować normalnie. To wydarzenie nie dociera jeszcze do mnie i chyba nigdy nie dotrze  (…) patrząc z dość krótkiej perspektywy, ale jakże brutalnej, że żyłam wyłącznie dla niego, że był moim celem, najważniejszym punktem mojej codzienności. (…) Dziś bycie Sylwią Peretti jest dla mnie przekleństwem (…)  – czytamy w magazynie  „Viva!”.


Całą rozmowę z Sylwią Peretti można przeczytać  w najnowszym numerze magazynu VIVA!


Czytaj również:


Patryk P. Tak jeździł, tak skończył

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]