Opel Frontera wraca. Jako elektryk

24 stycznia 2024
Opel Frontera wraca. Jako elektryk


Opel postanowił przywrócić nazwę Frontera. Jeszcze w tym roku samochód o takiej nazwie zadebiutuje jako… elektryk. Też będzie SUV-em (o ile starą Fronterę można nazwać SUV-em), też będzie oferowana klientom o aktywnym  trybie życia.


Opla Frontera pojawi się na rynku wraz z premierą elektrycznej wersji nowej generacji Grandlanda. Tym samym należąca do grupy Stellantis firma z Rüsselsheim będzie oferować co najmniej jeden model z napędem elektrycznym w każdej swojej linii modelowej.


Frontera zadebiutowała na rynku w 1991. Szybko zdobyła uznanie użytkowników dzięki wszechstronności i solidnej konstrukcji. Produkowana była w Hiszpanii w kilku wariantach nadwoziowych. Bogata była także oferta silników.Jednym z najważniejszych atutów Opla Frontery była jego zdolność do poruszania się w trudnym terenie. Model ten wyposażony był w zaawansowany na owe czasy system napędu na wszystkie koła, co sprawiało, że radził sobie zarówno na asfalcie, jak i poza utwardzonymi drogami.


Czy nowa, elektryczna Frontera będzie miała takie same walory? Tego dowiemy się za kilka tygodnie, kiedy to Opel przekaże nam więcej szczegółowych informacji na temat tego samochodu na prąd.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]