Trzy osoby zginęły koło Rawy Mazowieckiej

31 sierpnia 2023
Trzy osoby zginęły koło Rawy Mazowieckiej

30 sierpnia około godziny 10.20 na drodze wojewódzkiej 725 w miejscowości Wola Chojnata koło Rawy Mazowieckiej doszło do strasznego wypadku, w którym śmierć poniosły trzy osoby – 16-latek (na miejscu) oraz 42-letni kierowca i 19-letni pasażer (zmarli w szpitalu). Dwoje kolejnych pasażerów (w wieku 38 i 15 lat) zostało przewiezionych do szpitala.Ofiary (obywatele Ukrainy) jechały samochodem BMW, które zderzyło się z Fiatem Ducato. Jak do tego doszło? Tego jeszcze nie wiadomo. Auta poruszały się w przeciwnych kierunkach.


Dwie osoby, które jechały Fiatem Ducato  były przytomne. Udzielono im na miejscu pomocy medycznej.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]